Uwielbiam serie Follow Monday, Saturday. To dla mnie zawsze masa inspiracji, z których czerpię garściami. Myślę, że poniedziałek to dobry moment na tego typu przyjemności.

Lubicie poniedziałek? Różnie z nim bywa. Czasami jest całkiem przyjemny, a czasami daje nieźle w kość. Dlatego niezależnie od nastroju, warto zobaczyć co fajnego dzieje się na świecie. Przygotowałam kilka naprawdę ciekawych i mam nadzieję, inspirujących treści, z którymi chętnie się podzielę.

Znacie 21 wallpaper? Jeżeli brakuje Wam fajnych tapet, czy to na telefon, czy na komputer, to zobaczcie projekty tych projektantów. Projekty się zmieniają, więc warto śledzić stronę i wyszukiwać czegoś dla siebie.

MIŁOŚĆ NA PAPIER to najpiękniejsza miłosna kolekcja, jaką ostatnio widziałam. Przyznać się, kto jeszcze pisze tradycyjne listy i kartki? To dobra okazja, żeby wrócić do tych pięknych tradycji.

Netflix wypuścił program Stay Here, gdzie Genevieve i Peter remontują domy na krótkoterminowy wynajem. W jednym z odcinków pojawia się DC Firehouse 4, czyli dawna remiza strażacka, której wnętrze (a w szczególności główny salon) powala. Zobaczcie tylko te zdjęcia.

U Tekstualnej przeczytałam naprawdę świetny tekst o Marcie. O kobiecie. Trudna, ale piękna historia, o której powinno się mówić. Dodatkowo Monika udostępniła zrzutkę, do której też warto się przyłączyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *